Grunty i podkłady Rustoleum/Zinsser

Masz zamiar pomalować drewno, płytki ceramiczne, ceglany mur, a może metal, błyszczące powierzchnie czy włókno szklane  i szkło? Z  naszymi specjalistycznymi  farbami  gruntującymi  Rustoleum/Zinsser  odpowiednio  pomalujesz  te powierzchnie.   

Co więcej, oferowane podkłady charakteryzują się niezwykłymi właściwościami: nie pozwalają na rozwijanie się nieprzyjemnych   zapachów, pokrywają nawet bardzo widoczne i uciążliwe plamy i zabrudzone powierzchnie oraz znakomicie kryją wszelkie ściany i   inne przestrzenie.

Oferowane grunty i podkłady Rustoleum/Zinsser sprawdzą się zarówno do powierzchni zewnętrznych, jak i wewnętrznych i zablokują plamy rdzy, smaru czy nawet graffiti. Sprawdzą się w pokrywaniu nowych przedmiotów, jak i w renowacji starszych   mebli   czy   ścian zniszczonych po powodziach czy pożarach.

Wybierz oferowane farby i łatwo oraz przyjemnie odnów wszelkie pomieszczenia.

producent: Rustoleum
Bulls Eye 1-2-3 - uniwersalny grunt akrylowyBulls Eye 1-2-3 to flagowa farba podkładowa/gruntująca Rust-Oleum. Podkład na bazie wody posiada doskonałą siłę krycia i uszczelniania malowanych powierzchni. Doskonały do drastycznych zmian kolorów! Idealny do stosowania zarówno wewnątrz jak ...
dostępny
97.50 zł brutto 79.27 zł netto
producent: Rustoleum
BIN Advanced - podkład na bazie syntetycznego szelaku B-I-N ADVANCED od Rust-Oleum to wyjątkowy podkład na bazie syntetycznego szelaku. Od innych podkładów dostępnych na rynku wyróżniają go doskonałe właściwości uszczelniające oraz perfekcyjne krycie plam i przykrych zapachów malowanych powierzchni.  Podkład ...
dostępny
138.99 zł brutto 113.00 zł netto

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem