Nowa alternatywa dla farby tablicowej suchościeralnej do markerów Dry Erase

Nowa alternatywa dla farby tablicowej suchościeralnej do markerów Dry Erase

Doodle Wall  od Rust Oleum - jest nową alternatywa dla farby suchościeralnej do markerów Dry Erase. Doodle Wall występuje w kolorze bezbarwnym i białym. Zestaw ma pojemność 500ml i będzie kosztował 149 zł netto. W zestawie jest wałek. Farba jest dwuskładnikowa i czas pracy na mieszance po połączeniu składników to 4 godziny. Pierwsze próby pisania markerem możemy podjąc po 5 dniach. Doodle Wall nadaje gładkie, trwałe wykończenie, które tworzy unikatową, łatwą do pisania i ścierania nawierzchnię.

Farba tablicowa Doodle Wall to wyjątkowa propozycja do miejsc komercyjnych, jak też do użytku w domu. Jak sama nazwa wskazuje i zachęca „doodle” w wolnym tłumaczeniu oznacza gryzmolenie, a wysoka jakość w połączeniu z łatwą aplikacją zmieni „poważną” ścianę w miejsce twórcze, w indywidualnym stylu.

 

Farba tablicowa do powierzchni pod markery suchościeralne Rust-Oleum Doodle WallRust-Oleum Doodle Wall to farba tablicowa do tworzenia powierzchni pod markery suchościeralne. Doodle Wall nadaje gładkie, trwałe wykończenie, które tworzy unikatową, łatwą do pisania i ścierania nawierzchnię. Wyjątkowa propozycja do miejsc ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem