Farby tablicowe suchościeralne

Farby suchościeralne to kolejne innowacyjne farby dekoracyjne, które chcemy przedstawić. Dzięki nim pisanie mazakami po ścianach jest nie tylko możliwe, ale i wskazane! 

Burza mózgów? Praca w grupach? Na pewno znasz poszukiwania wolnego flipchartu, przenoszenie go i szukanie miejsca w ciasnej salce szkoleniowej. Zapomnij o tych niedogodnościach! Zapisuj swoje pomysły wszędzie tam gdzie jesteś! Ściany? Biurko? Czemu nie?! Wystarczy mazak, ściereczka i farba Dry Erase by móc zapisywać swoje notatki w dogodnym miejscu!

Jak to działa?

Dwuskładnikowa farba Dry Erase dzięki specjalnej formule zapewnia gładkie i odporne na ścieranie wykończenie w połysku. W ten sposób nadaje malowanym powierzchniom właściwości suchościeralnych. Oznacza to, że bez obaw możemy pisać mazakami przeznaczonymi do tablic a następnie usuwać je za pomocą ściereczki, by zrobić miejsce kolejnym notatkom. Uwolnij się od robienie notatek na wiecznie ginących karteczkach!

Farba do flamastrów świetnie spisuje się w biurach i salach konferencyjnych. Poza miejscem do pracy doskonale ożywi każdy pokój dziecięcy czy pokój zabaw.

Amerykański producent Rust-Oleum oferuje nam dwie wersje farby do mazaków: bezbarwną i białą. 

Jeśli więc chcesz, aby otaczała Cię biała suchościeralna przestrzeń wybierz białą wersję farby. Jeśli zaś nie chcesz ograniczać do bieli i wolisz bardziej kolorowe wnętrza, bezbarwna farba jest dla Ciebie stworzona! 

producent: Rustoleum
Farba tablicowa do powierzchni pod markery suchościeralne Rust-Oleum Doodle WallRust-Oleum Doodle Wall to farba tablicowa do tworzenia powierzchni pod markery suchościeralne. Doodle Wall nadaje gładkie, trwałe wykończenie, które tworzy unikatową, łatwą do pisania i ścierania nawierzchnię. Wyjątkowa propozycja do miejsc ...
brak w magazynie
183.27 zł brutto 149.00 zł netto

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem