O Nas

Nasza firma powstała dokładnie 14 lutego 1989 r. Niedawno obchodziliśmy więc 27 rocznicę od kiedy prowadzimy działalność na polskim rynku starając się nieustannie wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, Drodzy Klienci!

Uwielbiamy nowości, chętnie poszukujemy nowatorskich rozwiązań w zakresie dekoracji wnętrz. Naszą dewizą jest najlepsza jakość w rozsądnej cenie.

Współpraca z amerykańską firmą RUSTOLEUM, która należy do globalnego koncernu RPM, pozwala nam stale poszerzać swoje portfolio o nowe farby, podkłady i lakiery.

  • W 1991r rozpoczęliśmy współpracę z amerykańską firmą ZINSSER, który następnie został wchłonięty przez giganta RUSTOLEUM. Producent ten zaopatruje nas nie tylko w świetne podkłady, ale również niezwykle odporną farbę antypleśniową i antygrzybiczną PERMA WHITE. Emulsja zdobyła ogromne uznanie zwłaszcza w przemyśle spożywczym.
  • W 2012 roku z kolei wprowadziliśmy do oferty wiele oryginalnych wyrobów do dekoracji ścian. Wśród nich znalazły się takie gwiazdy jak farba tablicowa/kredowa, farba magnetyczna, czy farba do mazaków suchościeralnych. Farby te stały się absolutnymi bestsellerami coraz chętniej wkraczając do naszych domów, biur i sal konferencyjnych. 

Nie twierdzimy, że nie popełniamy błędów. Gdy się przytrafią, potrafimy się do nich przyznać i zawsze znajdujemy korzystne dla obu stron rozwiązanie. Pozdrawiamy i zachecamy do kontaktu!

Do pobraniaZakładka "DO POBRANIA", to miejsce, gdzie w szybki sposób odnajdziecie wszelką dokumentację dotyczącą farb do kredy, farb do magnesów i farb do mazaków suchościeralnych. Poza kartami technicznymi udostępniamy również atest PZH ...
AktualnościZapraszamy do śledzenia aktualności związanych z naszą działalnością! To właśnie tutaj znajdziecie informacje o nowych produktach, testach czy tak lubianych przez wszystkich promocjach!    ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Rozumiem